جستجو

درباره ما

درباره ما

شرکت زرین دانه رویان با هدف تولید محصولات بدون گلوتن مناسب بیماران سلیاکی در سال 1399 تأسیس گردید و به عنوان شرکت فناور در پارک علم و فناوری فارس مستقر گردید. تولید محصولات این شرکت پس از مطالعات صورت گرفته، از سال 1402 در کارخانه واقع در دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز زیر نظر متخصصان صنعت غذا و اعضای هیأت علمی بخش علوم و صنایع غذایی دانشگاه شیراز صورت گرفت.

محصولات بدون گلوتن این شرکت با نام تجاری موگه وارد بازار شده است. گل موگه گیاهی کمیاب است معطر با گل‌های کوچک و ظریف. به همین دلیل است که اصطلاحاً به آن گل برف نیز می‌گویند. به سبب آنکه عطر خوش آن به بوی مشک شباهت دارد در فرانسه موگه نامیده می‌شود. گفته می‌شود که در صورتیکه دسته گل موگه در اول ماه می به عنوان هدیه فرستاده شود، شخصی که گل را دریافت می‌کند، خوشبخت می‌شود. به دلیل کمیاب بودن و ظرافت و حساسیت بالای این گل محصولات بدون گلوتن مناسب بیماران سلیاکی این شرکت موگه نامگذاری شده است.

رسالت شرکت زرین دانه رویان تولید محصولات بدون گلوتن با کیفیت مطلوب، ارزش غذایی بالا و ماندگاری کافی بدون احتیاج به نگهداری در دمای فریزر می‌باشد. تولید محصولات بدون گلوتن موگه تحت شرایط کنترل شده دقیق و تحت نظارت آزمایشگاه مجهز جهت کنترل عدم آلودگی مواد اولیه و محصول نهایی به گلوتن صورت گرفته و با بسته بندی مناسب وارد بازار می‌شود.  این شرکت به منظور تنوع بخشیدن به محصولات بدون گلوتن قابل عرضه در فروشگاه‌های سراسر کشور محصولات خود را با نان تست، کیک و انواع آرد نان، آرد کیک و پنکیک بدون گلوتن آغاز کرده و در ادامه برنامه تولید سایر محصولات بدون گلوتن مانند بیسکوئیت، کوکی و پاستا را خواهد داشت.   

.

خدمات ما

فروشگاه اینترنتی موگه خدمات زیر را همواره در زمره وظایف خود به سبب قدم نهادن در مسیر پیشرفت و تکامل خود در نظر دارد:

 1. نگرش مشتری‌ مداری حاکم بر کل فعالیت های فروشگاه در جهت افزایش خشنودی مشتریان
 2. بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین
 3. دسترسی آسان به اطلاعات کامل و تخصصی روز دنیا بصورت رایگان، حتی بدون الزام به خرید
 4. امکان مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات
 5. امکان مقایسه گونه‌های مشابه یک محصول در یک مکان بدون محدودیت در تعداد
 6. افزایش دانش فنی مشتریان قبل از خرید
 7. پشتیبانی آنلاین در سایت
 8. گسترش بازار با ایجاد رضایتمندی در مشتریان
 9. ارزیابی مستمر محصولات برای حصول اطمینان از مرغوبیت و حفظ کیفیت محصولات
 10. رضایت الهی که امریست قلبی و باطنی از طریق حفظ مرزها و محدوده های شرعی و دینی
 11. حذف محدودیت زمان و مکان در خرید و امکان سفارش گذاری
 12. ارسال راحت و آسان به هر جای ایران
 13. خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت

فروشگاه اینترنتی موگه امید دارد که بتواند با استفاده از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان، این فروشگاه را هر چه پربار تر، جامع تر، تخصصی تر و در عین حال جذاب تر ارائه نماید. لذا خواهشمند است با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقاداتِ خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنید و تجربیات خود را در مورد محصولات انتخابی برای ما ارسال نمایید.